Saldus tehnikums
Mājas lapas ar satura vadības sistēmu izstrāde, satura pārnešana, metodisko materiālu krātuves izstrāde ar iespēju dalīties ar datnēm gan ar ārējo saiti, gan starp iekšējiem lietotājiem. Mācību stundu saraksta imports mājas lapā no programmas ASC TimeTables.
mājas lapa, Saldus tehnikums, Saldus, tehnikums, metodisko materiālu krātuve, mācību stundu saraksts, ASC TimeTables, satura pārnešana
15743
page-template-default,page,page-id-15743,page-child,parent-pageid-15005,bridge-core-2.0.8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-19.5,qode-theme-bridge,transparent_content,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Saldus tehnikums

Mājas lapas ar satura vadības sistēmu izstrāde, satura pārnešana, metodisko materiālu krātuves izstrāde ar iespēju dalīties ar datnēm gan ar ārējo saiti, gan starp iekšējiem lietotājiem.

Sākumlapa. Askētiska, moderna un attēlo būtiskāko — slaideri ar visām pieejamām mācību programmām, svaigākās aktualitātes, iemeslus Saldus tehnikuma kā skolas izvēlei, kā arī svarīgākais no fotogalerijām.

Pārskatāma, vienkārša lapas karte ērtākai navigācijai.

Ar paroli aizsargāta metodisko materiālu krātuve. Skats no ārpuses.

Un šeit — no sētas puses.